Sound Project jest małą rodzinną firmą zajmującą się produkcją "dobrego brzmienia". Pierwsze seryjnie produkowane urządzenia firmy Sound Project ukazały się na polskim rynku w 1996r. Lecz już od 1990r. na zamówienie osób kochających muzykę wytwarzaliśmy produkty, które swoim brzmieniem daleko wykraczały poza klasę sprzętu popularnego. Od tamtej pory nasze wyroby takie jak wzmacniacze zintegrowane, przetworniki c/a, wzmacniacze słuchawkowe, zestawy głośnikowe jak również przewody audio cieszą się uznaniem i sympatią odbiorców. Wpływ na to mają świetne walory dźwiękowe, które w porównaniu z jakością wykonania stały się wyróżnikiem firmy Sound Project.

W firmie Sound Project pracujemy nad całokształtem brzmienia, potrafimy jednak skupić się na detalach. Ich wyważona prezentacja pozwala zaliczyć brzmienie naszych wyrobów do klasy tych urządzeń, które dają pełna satysfakcję ich nabywcy przez wiele lat, a nie tylko w dniu zakupu.

Ta sama idea - zharmonizowania całości z detalem - przyświeca nam przy pracy nad projektami wzorniczymi. Dlatego na każdym etapie produkcji zwracamy szczególną uwagę na jakość brzmienia, jakość wykonania i efekt wizualny. Dzięki temu nasze urządzenia są cennym nabytkiem zarówno dla audiofilów jak i wielbicieli rzeczy ładnych.